Murrayho parížskej trápenie aj koniec s Mauresmová: Správal sa zvláštne!

Úloha splnená.


Andy Murray si na French Open poradil aj so svojím druhým súperom a postúpil do tretieho kola. Ako s Radkom Štěpánkom, tak s neznámym až 164. hráčom sveta Francúzom Mathiasom Bourgue sa však trápil päť setov. Za posledné tri dni strávil na kurte 7 hodín a 24 minút a musel odohrať desať setov. Na nálade mu nepridalo ani obvinenia, podľa ktorého stojí za jeho rozchodom s Amélie Mauresmová Briti nevyspytateľné správanie na kurte.

Že má dvadsaťdeväťročný tenista horkokrvný povahu, sa mohli fanúšikovia presvedčiť už niekoľkokrát. Inak tomu bolo aj v zápase s Radkom Štěpánkom, kde svetová dvojka počas zápasu niekoľkokrát nahnevane hádzala čiapkou.Nechýbali ani pokriky smerom k českému tenistovi a naštvaná gestá.

A práve nevyspytateľné správanie Brita má stať za rozchodom s trénerkou a bývalou svetovou jednotkou Amélie Mauresmová. Francúzka údajne opísala Murrayho povahu ako veľmi “zložitú” a jeho správanie na kurte mala označiť za “mätúce” a “nezvyklé”.

VIDEO: Zostrih zápasu Štěpánek – Murray

To však dvojnásobný grandslamový víťaz odmieta. “S tým, čo mala Amélie povedať, nesúhlasím. Náš vzťah bol dobrý a na našom rozchode po turnaji v Madride sme sa dohodli po vzájomnej dohode pokojne a bez problémov.Každý, kto tvrdí niečo iné, klame, “povedal po bitke so Štěpánkom Škót.

” Mauresmová so mnou samozrejme o mojom správaní na kurte niekoľkokrát hovorila, ale najlepšie stávkové kancelárie na internete vždy to bolo v tej fáze, že mi radila, aby som viac kontroloval svoje emócie, že ma to odvádza od hry, to je všetko. Rozhodne to nebol dôvod rozchodu, “hovorí olympijský víťaz z Londýna.

Radosť nemohol mať Andy Murray ani zo svojho druhého vystúpenia v Paríži, keď sa päť setov trápil s domácim kvalifikant Mathiasom Bourgue. Dvadvacetiletý tenista pritom nikdy vo svojej kariére podobne ako Adam Pavlásek grandslam nehral, ​​do stredy sa nestretol ani a hráčom TOP 50.

Svetová dvojka sa v treťom kole French Open stretne s najstarším hráčom, ktorý v pavúku mužskej dvojhry zostal – Chorvátom Ivo Karlovic.A ani proti jednému z najlepšie podávajúcich hráčov sveta a držiteľovi najviac nastrieľaných es v histórii tenisu ho Bet365-Bonus zadarmo nečaká nič ľahkého.

VŠETKO O FRENCH OPEN ČÍTAJTE TU & gt; & gt; & gt;

Bet365-Recenzia stávkovej kancelárie