Gary Kirsten pripojí England Lions nastavenie koučovanie v poradnej úlohe

Bývalý India a Juhoafrická republika hlavný tréner Gary Kirsten bude pracovať s Anglicku Lions pred ich jednodňové série s Pakistanom A v januári potom, čo bol najatý ako konzultanta.

47-ročný , ktorý pomáhal majstrom? India Svetový pohár víťazstvo v roku 2011, sa dohodla na krátkodobé poradnú úlohu, keď predtým zaznelo zo strany riaditeľa Anglicka krikete Andrew Strauss, v máji na pozíciu hlavného trénera pred vymenovaním Trevor Bayliss .

England Lions hrať päť Twenty20s a päť 50 cez príslušenstva proti Pakistanu a v Spojených arabských emirátoch v priebehu decembra a januára, sa Kirsten vstupom do nastavenia trénera Andy Flower a jeho asistent Steve Rhodos pred druhým súčasťou prehliadky.Mohammad Hafeez pilotmi na behy opustiť Anglicku vysoký úloha proti Pakistanu Čítajte viac

Kirsten, ktorá bola India tréner od roku 2008 až do ich víťazstvo Svetového pohára na domácej pôde o tri roky neskôr, je súčasný tréner indickej Premier League strana Delhi Odvážlivci, ktorí opustili svoje predchádzajúce medzinárodné úlohe s jeho rodnej Juhoafrickej republike pred dvoma rokmi s odvolaním na rodinné záväzky.

Pri vymenovaní bývalého JAR otvárač, Strauss pokračoval trend výčapné skúseností zo zámoria s Sri Lanka pálkar Mahela Jayawardene časti koučovanie set-up na začiatku svojho súčasného séria skúšok s Pakistanom.

Prvý Nový Zéland ľavým Armer Daniel Vettori je tiež naplánovaný pre prácu s novou generáciu anglických práčky v novembrových výkonu programe v Dubaji

Flower povedal: “. Jedným z hlavnými cieľmi výkonnosti programu Anglicku a putovný harmonogram England Lions je poskytnúť hráčom skúsenosti a príležitosti, ktoré idú nad to, čo by si v domácom krikete.

“Byť schopný zavolať na likes Gary Kirsten a Daniel Vettori podporiť dodanie programu a práca s hráčmi predstavuje veľkú časť tohto cieľa, a som rád, že sa dohodli, aby sa zapojili do poradenskú kapacitu túto zimu. “